Zawiesia pasowe i pasy transportowe Słupsk
  1. Zapraszamy:
  2. 76-200 Słupsk, ul. Kaszubska 49C
  3. +48 601 656 959
  4. axamer@zawiesiapasowe.pl

Siatki zabezpieczające

Siatki zabezpieczające to sprawdzone rozwiązanie do zapobiegania przesuwaniu się ładunku po ładowni. Siatki stosujemy do mocowania ładunków przez docisk lub owinięcie luźnego ładunku oraz do podzielenia przestrzeni załadunkowej. Jest to rozwiązanie doceniane wsród dostawców przez niezawodność oraz łatwość montowania, która znacznie przyspiesza proces załadunku.

W zależności od sposobu przewożenia ładunku, który chcemy unieruchomić podczas transportu, siatki zabezpieczające mogą być stosowane jako pionowa blokada ładowni, jako poziome zabezpieczenie ładunków (przez nakrycie ładunku i dociśnięcie go do podłoża) lub może również służyć do owijania drobnego ładunku w celu utrzymania go w jednym miejscu.
Wszystkie siatki wykonane są z taśmy poliestrowej, która charakteryzuje się wysoką wytrzymałością. Zaletami siatki zabezpieczającej jest uniwersalność oraz prostota w użyciu. Idealnie sprawdzi się przy unieruchomieniu ładunków. Siatka zabezpieczająca zbudowana jest z części głównej (siatki) oraz komponentów napinających (napinacze, klamry i haczyki). Konfiguracja siatek, może być dowolnie modyfikowana.


  1. Zapraszamy:
  2. 76-200 Słupsk, ul. Kaszubska 49C
  3. +48 601 656 959
  4. axamer@zawiesiapasowe.pl
© Axamer s.c. Wykonanie: Strony internetowe Słupsk